Bullet Journal

Mělo by to být ručně vyrobené a originální. Trendová témata „Bullet Journal“ a „Handlettering“ budou představena na platformách sociálních médií a instrukce k umělecky kresleným písmům budou v kamenných obchodech přítomny více než kdy jindy. Nejdůležitějšími nástroji jsou kreativita, papír a zářivé barvy. S kreativními produkty Pentel, lze pokrýt mnoho technik a vyjadřovat tak myšlenky. 

Populárním nástrojem pro ruční psaní je štětečkový popisovač Pentel Sign Pen Brush. Popisovač s plstěnou špičkou, která je často nazývána „Pentel Touch“, se dají vytvořit jemné filigránové tahy nahoru a dolů, které mohou být vytvořeny jednou z 12ti možných barev.

Výtvarná umělecká díla psaní formou štětečku slibují mnohem dynamičtější písmo, protože používají štětce, jako je Pentel Color Brush, které vytvářejí jemné a svěží tahy. Kreativní tip: použijte štětec na papír s texturou! Vytvoří se tím živost barev.

Pentel Hybrid Dual Metallic gelová metalická pera jsou také efektivní pro Bullet Journals. Každý výtvor s nádechem třpytek je tou pravou třešničkou na dortu. Upozornění: třpytivé částice září ve stejné barvě stopy písma.