Naše filozofie

„Vyvíjíme nástroje, abychom umožnili přenášet pocity a myšlenky na papír a poskytovali tak radost z vyjadřování“.

„Pentel“ je složení slov „Pen“, jako jsou psací potřeby a odvozenina „Tell“, které má vyjadřovat aspekt komunikace: Stojíme si za vysoce kvalitními psacími a uměleckými potřebami, ale i za podporu ve vyjadřování a rozvoji.

Náš komplexní sortiment produktů pro téměř všechny domácnosti, školy a kanceláře nebo pro komerční a průmyslové aktivity sahá od klasických psacích nástrojů až po produkty pro umělce. Je pro nás velmi důležité nabízet výrobky šetrné k životnímu prostředí. Z tohoto důvodu lze většinu položek znovu naplnit a jsou vyrobeny z vysoce recyklovatelného materiálu.

Pentel slib

Pokud jde o kvalitu, usilujeme nejen o dokonalost, ale jsme přesvědčeni, že naše výrobky jsou té nejvyšší kvality. Z toho důvodu vám dáváme náš Pentel příslib:

„Vždy se zavazujeme ke kvalitě našich výrobků! V případě materiálních či výrobních vad společnost Pentel opraví nebo vymění jakýkoliv produkt i po uplynutí zákonné záruční doby.“

Tato záruka se vztahuje na všechny výrobky distribuované společností Pentel GmbH, Hamburg, kde se vada vyskytla při běžném používání. Je třeba vzít v úvahu obvyklou životnost inkoustů, dále technický pokrok a v neposlední řadě vlastnosti produktu.