BULLET JOURNAL KREATIVNÍ PSANÍ

​Mělo by to být ručně vyrobené a originální. Trendová témata „Bullet Journal“ a „Handlettering“ budou představena na platformách sociálních médií a instrukce k umělecky kresleným písmům budou v kamenných obchodech přítomny více než kdy jindy. Nejdůležitějšími nástroji jsou kreativita, papír a zářivé barvy. S kreativními produkty Pentel, lze pokrýt mnoho technik a vyjadřovat tak myšlenky. 

Populárním nástrojem pro ruční psaní je štětečkový popisovač Pentel Sign Pen Brush. Popisovač s plstěnou špičkou, která je často nazývána „Pentel Touch“, se dají vytvořit jemné filigránové tahy nahoru a dolů, které mohou být vytvořeny jednou z 12ti možných barev.

Ruční psaní

​„To je to co jsem napsal“, kdo by si před pár lety při pohledu na tuto větu pomyslel, že je to kreativní koníček? Dnes je psaní jedním z trendových témat na platformách sociálních médií a instrukce pro umělecky kreslená písma jsou také přítomna v papírnictvích, než kdykoliv předtím.

Co ruční psaní činí tak vzrušujícím a jaký je pro to ten pravý nástroj? Trend „Handletteringu“ se odráží od ručně psaného textu a je součástí trendu pro kutily, protože slova se tak stávají uměleckými díly a jsou charakteristické svou osobností a kreativitou. Důvodem je individuální a umělecké kreslení písmen a ornamentů. Slova, citace nebo vlastní výroky jsou navrženy kreativně, neboť ruční psaní je zpět.

 

Ruční písmo

“To je to, co jsem napsal”, kdo by si myslel na tuto větu před pár lety, že je to kreativní koníček? Dnes je psaní jedním z trendových témat na platformách sociálních médií a pokyny pro umělecky kreslená písma jsou také přítomna ve stacionárním maloobchodě než kdykoli předtím.

Proč je tak vzrušující a jaký je pro něj ten pravý nástroj? Trend handletteringu se odráží na ručně psaném textu a je součástí trendu pro kutily, protože slova se stávají uměleckými díly, které jsou charakterizovány svou vlastní osobností a kreativitou. Výsledkem je individuální Gesamtkunstwerk s nakreslenými písmeny a ornamenty. Slova, citace nebo vlastní výroky jsou tvořeny kreativně, protože ručně psané písmo je v módě.

OMALOVÁNKY

Omalovánky – jen pro děti? Dokonce i dospělí se stále více obrací na pastelky a ve svém volném čase se prostřednictvím omalovánek uvolňují. Omalovánky pro dospělé jsou v obchodech dostupné již delší dobu. Ukážeme vám několik nových nápadů, jak kresbu co nejvíce vylepšit.

​Co dělá omalovánky tak vzrušující a jaký je pro ně ten pravý nástroj? Běžným způsobem je použití barevných pastelek – ale přemýšleli jste někdy o pastelkách akvarelových, které lze rozmýt vodou? Malujte akvarelovými pastelkami jako běžnými pastelkami. Poté pomocí našeho vodního štětce Pentel Aquash Brush  rozmalujte jednotlivé stopy pastelek. Malba bude živější, pokud u stejné barvy použijete přechody od sytých po světlé odstíny.  Pigment se rozpustí a mísí se s vodou, lze vytvářet jemné barevné přechody a skvělé efekty. Chcete-li dosáhnout velmi ojedinělých výtvorů, využijte třpytivá gelová pera Pentel Hybrid Dual Metalic v 8mi různých třpytivých barvách. Úžasná duální barevná Gelová pera s náplní Hybrid Dual Metallic s třpytivou stopou, která mění barvu na bílý nebo černý papír,a vytváří z obrázku malý kousek umění. Vodními štětci Pentel Aquash Brush lze rozmývat stopy gelových per do perleťových odstínů. Třpytky těchto per lze odebrat z hrotu za pomoci štětečku a ozdobit jimi obrázek malovaný pastelkami a vytvořit z obrázku malý kousek umění.