Životní prostředí a udržitelnost

Rovnováha mezi ekologickou výrobou a efektivitou nákladů je velkou výzvou pro jakoukoliv společnost a je důležitější než kdy jindy. Udržitelnost zdrojů je globální problém a týká se každého člověka. Používáním produktů Pentel RECYCOLOGY můžete také vyjádřit svůj závazek k ochraně životního prostředí. Výrobky z řady RECYCOLOGY vždy poznáte podle symbolu malého zeleného listu.

Recyklace – v zájmu životního prostředí

Uveďme příklad s naší produktovou řadou Pentel RECYCOLOGY. Vyvíjíme a vyrábíme psací potřeby, šetrné k životnímu prostředí čímž významně přispíváme k čistějšímu ovzduší a prostředí. Každý recyklovatelný produkt od společnosti Pentel je vyroben nejméně z 50% recyklovatelného materiálu (vztaženo na celkovou hmotnost, kromě spotřebního materiálu) a nabízí trvale vysokou kvalitu, trvanlivost a spolehlivost jako i jiné tradičně vyráběné produkty společnosti Pentel. Ve výrobě klademe velký důraz na využívání zdrojů a recyklovatelného materiálu, snižování emisí CO2 a vyhýbáme se plýtvání.

Naše produktová řada RECYCOLOGY se neustále rozšiřuje a podíl recyklovaných materiálů neustále roste. Obal produktu je rovněž vyroben z recyklovatelného materiálu a po použití může být recyklován.  A protože opětovné používání také pomáhá předcházet plýtvání a šetří přírodní zdroje, lze většinu produktů od společnosti Pentel znovu naplnit.